Devlet Bahçeli’den önemli açıklamalar!

SON DAKİKA HABERİ: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den partisinin grup toplantısında önemli açıklamalar.

Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkan başlıklar şöyle:

Değerli vekiller, muhterem misafirler, basınımızın mümtaz temsilcileri, hepinizi hürmetle selamlıyorum. Bugünkü toplantımızı takip eden vatandaşlarımıza selamlarımı gönderiyorum.

Hangi şartlar altında kalırsak kalalım hakikati haykırmaktan çekinmeyeceğiz. Suyun üstünde bile yürüsek yüzme bilmiyorlardı diyenler çıkacak. İşimize, önümüze bakacağız. Mücadelemizden taviz vermeyeceğiz. Zulüm karşısında mazlumların yanındayız.

1 MAYIS TEPKİSİ

1 Mayıs’ı her yerde kutlamak mümkün, Taksim ısrarı niye? 

Polisimiz asıl emekçidir. Türk polisiye iftihar ediyor, hepsine teşekkür ediyorum.

NETANYAHU İÇİN HESAP GÜNÜ YAKIN!

Türkiye UAD’deki davaya müdahil oluyor. İsrail ile ticaretin durdurulması yerinde bir karardır. Netanyahu için hesap günü yakındır. Netanyahu, 35 bin Filistinli mazlumun kanında boğulacaktır. Bundan kaçış ve kurtuluşu yoktur.

ATEŞKES VE REHİNE ANLAŞMASININ ÇIKMAZA GİRMESİ!

Netanyahu, müzakere sürecini dinamitlemektedir. Netanyahu’nun ateşkese yanaşmaması bir insanlık sorunudur. BM artık devreye girmelidir. Bölge bıçak sırtındadır. ABD’nin güvenilmez politikaları cinayetleri teşvik etmekte. Gazze dünya için turnosol kağıdıdır. 

“İÇ VE DIŞ DÜŞMANA ŞAMAR İNDİRİLECEK”

Türkiye, yeri zamanı geldiğinde gereğini yapacak dirayete sahip.

SİYASETTE BAHAR HAVASI

Siyasette duvar örersek yanlışa düşeriz. Sıkılı yumrukların açılması, yumuşamanın hakim olması halisane dileğimizdir. Siyaset kavga arenası değil konuşma sahasıdır. Muhabere yerine müzakere ile Türkiye’mizin yükseliş sürecine herkes destek vermelidir. DEM’lenmek yerine şekerli suyu tercih etmek akla en yatkın seçenektir. Sayın cumhurbaşkanımız ile CHP başkanının görüşmesini es geçip boşa düşmeleri kendi bilecekleri şeydir. Biz ülkesi için dolu hevesi olanların ne söylediğine bakıyoruz. Siyasetin yumuşamasının vasatı Türkiye’nin ortak çıkarları, ortak geleceğidir.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x